KAPAT

Kaliteli Gres Pompası

Kaliteli Gres Pompası Seçimi

Kaliteli Gres pompaları; havalı, mekanik, el itmeli ve elektrikli olmak üzere dört ana grup altında sınıflandırılmaktadır. En sık kullanılan ve karşılaştığımız pompa grubu havalı gres pompalarıdır. Bakım atölyelerinde, şantiye ve kademelerde, maden ocaklarında, tarım sektöründe, havacılık sanayisinde ve çeşitli endüstriyel sanayilerde müşterilerimizin iş yükünü hafifletmekte ve çözüm sunmaktadır.

Havalı gres pompaları, kapasitesine göre 10 kg kovalı , 16 kg teneke tipi, 30 kg kovalı, 50 kg kovalı ve varil tipi olmak üzere dört gruba, basınç oranına göre 45:1 ve 70:1 olmak üzere iki gruba ayrılmaktadır. Havalı gres pompasının avantajı, birçok opsiyonel parça ile adapte edilerek beceri kapasitesinin en üst seviyede olmasıdır.

Kaliteli Gres Pompası Gres yağ tüketimine göre kova kapasitesi seçilmeli ve iş yüküne göre basınç oranı tercihi yapılmalıdır. Örnek vermek gerekirse, bir kullanıcının yağlama sıklığı haftada bir ve kullanılan gres miktarı çok düşük ise teneke tipi pompalar tercih edilmelidir. Standart gres tenekelerine kolayca adapte olabilen modellerimiz sayesinde taşıma ve saklama kolaylığı müşterilerimize sunulmuştur. Gres pompası seçimlerinde kapasiteden daha önemli olan ve çoğu müşterimizin yanlış seçim sonucu sorun yaşamış olduğu basınç oranı tercihidir.

Basınç oranı, diğer adıyla sıkıştırma oranı gres yağlamayı etkileyen ve yağlamanın başarı yüzdesine direkt katkıda bulunan bir unsurdur.

Gres Tabancası Kullanmak Tehlikeli midir?

Güvenlik eğitimi, iğne ucu aplikatörü kullanırken bazı armatürlere gres dağıtmak için önemli bir faktör olabilir. İğne yağlama noktasından kayabilir, eli veya parmağı delebilir. Bu delinmiş bölgenin şişmesine, sertleşmesine ve hatta ihmal edilirse enfeksiyona ve ampütasyona neden olabilir. Bu sebeple yağ tabancası yaralanmaları derhal tıbbi tedaviyi gerektirir. Gres tabancalarında iğne ucu aplikatörleri kullanırken çok dikkatli olunmalıdır.

Manüel gres tabancaları endüstride sıkça kullanılıyor. Fakat bunların birkaç dezavantajı var; gres tabancalarının kontrolü zayıftır, aşırı veya az yağlamaya yol açabilir. Ayrıca toksik maddelere neden olma riski daha yüksektir. Bununla birlikte, düşük maliyet,( teknisyen uygun şekilde eğitildikten sonra) kullanım kolaylığı ve pratik temizleme gibi avantajlara sahiptir.

Hakkımızda
2009 yılında ticari faaliyetine Havalı El Aletleri Teknik servisi olarak başlayan firmamız daha sonralarında tüm havalı el aletleri çeşitlerini bünyesinde bulundurarak teknik servisine satışta eklemiştir. Havalı perçin tabancası ithalatı da  yapan firmamız müşteri memnuniyetini prensip edinerek,
Dürüst ticaret anlayışıyla  müşterilerimize hizmet vermeye  devam etmektedir.

Vizyon

Ürün çeşitliliğinde öncü, ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine ve ilkelerine sadık, teknolojiyi sürekli takip eden ve uygulayan, çevremizin toplumsal ve sosyal değerlerine katkıda bulunan, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen örnek bir şirket olmaktır.

İLETİŞİM

0 850 446 0660

[email protected]

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yardım Al
Yetkili Çevrimiçi
ENTELEKOM Chat
Merhaba; Nejla Ben, Kaliteli Gres Pompası ile ilgili Yardıma ihtiyacınız var mı?