KAPAT

Hobi El Motoru Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Hobi El Motoru Nedir ?

 

Hobi el motorları temelde bir hobi aracıdır. Asıl görevi ahşap üzerine gravür işlemeleri ve benzeri hobi alanlarında çeşitli süslemeler yada oyma işleri için kullanılır.

Ama çeşitli başlıklar kullanılarak Hobi el motoru kullanım alanını fazlasıyla genişletebilirsiniz. Bu kısımdan sonrası hayal gücünüze kalmıştır.

 

 

Hobi el motorları genelde setlerle birlikte satılır.15’lik – 45’lik  – 65’lik  vb. çeşitli başlıklar (uçlar) bulunan setlerle birlikte yada haricen satılır.

 

Hakkımızda

 

2009 yılında ticari faaliyetine Havalı El Aletleri Teknik servisi olarak başlayan firmamız daha sonralarında tüm havalı el aletleri çeşitlerini bünyesinde bulundurarak teknik servisine satışta eklemiştir. Havalı perçin tabancası ithalatı da  yapan firmamız müşteri memnuniyetini prensip edinerek,
Dürüst ticaret anlayışıyla  müşterilerimize hizmet vermeye  devam etmektedir.

Vizyon

 

Ürün çeşitliliğinde öncü, ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine ve ilkelerine sadık, teknolojiyi sürekli takip eden ve uygulayan, çevremizin toplumsal ve sosyal değerlerine katkıda bulunan, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen örnek bir şirket olmaktır.

 

İLETİŞİM

0 850 446 0660

[email protected]

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yardım Al
Yetkili Çevrimiçi
ENTELEKOM Chat
Merhaba; Nejla Ben, Hobi El Motoru Hakkında Bilmeniz Gerekenler ile ilgili Yardıma ihtiyacınız var mı?