KAPAT

Havalı Silikon Tabancası Nedir, Fiyatları ?

Havalı Silikon Tabancası Nedir ?

Havalı silikon tabancası genel olarak yapıştırma ve dolgu işleminde kullanılan polimer maddeye denir. Burada Yapılan işlem sıcak ve soğuk silikon çekme olarak ikiye ayrılır. Genellikle yapıştırma amaçlı, soğuk silikon hem yapıştırma hem de dolgu amaçlı kullanılır. Koku yapmayan orta derecede bir yapışma sağlar. Burada bizim konumuz SICAK SİLİKON‘dur Çünkü yaptığımız iş gereği gerek kumaş gerekse cam yapıştırıyoruz.

Silikon tabancası fiyatları

Sıcak tabanca fiyatları 10 TL ile 250 TL arasında olabilir. Fakat bayanların işleri için gerekli tabancayı ben 20 TL’ye aldım ve son derece kullanışlı ve yeterli. Silikon tabancası nereden alınır sorusunun cevabını aslında burada adlı makalemizde vermiştik. Bu sebeple aynı şeyler tabancası ve Sıcak silikon mumu içinde geçerlidir.

Tabancası kullanımı son derece kolaydır. Eli bu işlere yatkın olan herkes tabancayı kullanabilir.  Sadece dikkat etmeniz gereken bir kaç nokta vardır. Bunlara uyduğunuz sürece sıkıntısız bir şekilde silikon tabancasını kullanabilirsiniz. Resimde de görüldüğü gibi Silikon tabancasının arkasındaki yuvaya mum silikonu yerleştiriyoruz. Böylelikle silikon tabancası hazır hale geliyor.

Peki silikon tabancasını hangi malzemelerde kullanabiliriz?

Kağıt, karton, deri, ahşap, kumaş, metal, plastik ve porselen gibi materyallerde silikon tabancasını rahatlıkla kullanabiliriz. Silikon çok kısa sürede kuruduğu için işimizi diğer yapıştırıcılardan daha hızlı bitirebilirsiniz. Özellikle hobi ve evimiz için düşündüğümüz dekorların yapımında da keyifle kullanabiliriz.

İLETİŞİM

0 850 446 0660

[email protected]

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yardım Al
Yetkili Çevrimiçi
ENTELEKOM Chat
Merhaba; Nejla Ben, Havalı Silikon Tabancası Nedir, Fiyatları ? ile ilgili Yardıma ihtiyacınız var mı?