KAPAT

Havalı Çemberleme Fiyatları

Havalı Çemberleme Fiyatları

Havalı Çemberleme Makinası Nedir?

Havalı Çemberleme Makinaları, tüm endüstrilerde kullanılabilir. Kullanımı son derece kolaydır. Ürünleri hızlı bir şekilde çemberleyebilirsiniz. Tüm modellerde çalışma prensibi aynıdır. Ürün çevresinde dikey veya yatay olarak dolaştırılan çember makinedeki yerine yerleştirilir. Düğmeye basıldığında ayarlanmış tansiyona erişene kadar germe işlemi yapar. Ayarlanan tansiyona erişince basılan ikinci düğme ile kaynatmayı yapar. Eş zamanlı olarak ta bobinden gelen çemberi keser. Kaynatma süresiyle orantılı olarak soğuma süresini bekler ve işlemi tamamladığına dair bir sinyal verir. Enerji olarak hava kullanır. Kaynatma işlemi friksiyon (sürtünme) yöntemiyle yapılır. Kaynatma mekanizması çemberlerin üzerine inerek baskı yapar. Aynı zamanda sağa ve sola hareket ederek ısı oluşturur. Üşüdüğümüzde avuçlarımızı birbirine yapıştırarak yukarı aşağı hareket ettirdiğimizde oluşan ısı gibi. Bu sayede iki çember birbirine yapışmış olur.

Doğru yapılan bir kaynatma işlemiyle bağlanan çemberler, diğer bağlantı elemanlarıyla bağlanmış çemberlere göre daha sağlam olurlar.

Kullanım Alanları 

Havalı Çemberleme Makinaları ile tüm Polyester Çember PET ve tüm Polipropilen Çember PP ürünler bağlanabilir. Kullanılması gereken çember cinsi ve çeşidine göre seçilecek bir Havalı Çemberleme Makinası tüm endüstrilerde kullanılabilir.

 Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Tel: 0850 446 0660

E-Posta: [email protected]

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yardım Al
Yetkili Çevrimiçi
ENTELEKOM Chat
Merhaba; Nejla Ben, Havalı Çemberleme Fiyatları ile ilgili Yardıma ihtiyacınız var mı?