KAPAT

Havalı Cam Fitili Kesme Nasıl Yapılır

Havalı Cam Fitili Kesme Nedir

Havalı Cam Fitili Kesme Nedir, Havalı Cam Fitili Kesme Nasıl Yapılır, gibi sorularınızın cevaplarını sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Havalı Cam Fitili Kesme Nedir

Cam balkon sistemi yaptırmak isteyen çoğu insan cam balkon hakkında çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Araştırma yaparken çoğu insanın aklına ilk gelen sorulardan birisi cam balkon kırılır mı? Cam balkon camları temperli camlardan üretilmektedir. Temperli camları normal camlara göre darbelere karşı 5 kat daha dayanıklıdır. Sert bir şekilde metal cisimlerle bilinçli bir şekilde vurulmadığı sürece camlar çok zor kırılmaktadır. Kırıldığı anlarda çevreye zarar vermeyen yapıda olan cam balkon camları sizleri ve çevrenizdekileri korur. Kırılma durumda camlar tavla zarı küçüklüğüne ayrılarak etrafa dağılır. Böylece sizlere ve etrafınızdaki canlılara zarar vermez.

Havalı Cam Fitili KesmeTemperli Cam Nedir?

Bir diğer ismi güçlendirilmiş cam olan bu cam çeşidi normal camlara göre kırılmaya ve çatlamaya daha fazla dayanıklıdır. Normal camlar kırılma durumunda keskin parçalara ayrılarak yaralanmalara neden olabilir. Temperli camlar ise kırıldıklarında küçük parçalara ayrılmaktadır. Bundan dolayı yaralanma riski minumum seviyeye indirilmiştir. Normal camlara göre ısıya dayanıklı haldedir ve ısı yalıtımına katkı sağlar.

Cam Balkon Rüzgar Geçirir Mi?

Kış aylarının olumsuz hava şartları yağmur, kar, dolu gibi doğal afetler meydana gelmektedir. Bu havalarda rüzgarlar şiddetli bir şekilde esmektedir. Ancak bu durum cam balkon sistemini hiçbir şekilde etkilememektedir. Cam balkon sisteminde alüminyum profiller 6mm lik çelik vidalar ile balkona sabitlenmektedir. Böylece aşırı şiddetli rüzgarlarda bile cam balkon sisteminiz sağlam bir şekilde durmaktadır. Cam paneller arasında kullanılan cam balkon fitilleri cam aralarından rüzgar geçmesine izin vermemektedir. Böylece balkonunuz rüzgarlara karşı dayanıklı hale gelir ve insanlar bu durumdan etkilenmemektedir.

İLETİŞİM ;

Tel: 0850 446 0660

E-Posta: [email protected]

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yardım Al
Yetkili Çevrimiçi
ENTELEKOM Chat
Merhaba; Nejla Ben, Havalı Cam Fitili Kesme Nasıl Yapılır ile ilgili Yardıma ihtiyacınız var mı?