KAPAT

Havalı Boya Tabancası Fiyatları

Havalı Boya Tabancası Fiyatları

Boya Tabancası Nedir?

Boya tabancası, boya badana işlemlerinde sıklıkla kullanılan bir üründür. Boya tabancaları havalı bir düzenek ile çalışır. İçerisinde ayrı bir kompressor sistemi bulunur. Bu yaylı sistem sayesinde boyayı püskürtürler. Püskürttüğünüz boya ya da diğer ürünler, bu tabanca sayesinde basınçla püskürür. Bu sayede duvarlarınızın her alanı aynı şekilde ve aynı düzende boyanır. Püskürülmesi istenen ürünler, tabancının baş kısmında bulunan atış merkezlerinden geçer.

Boya Tabancası Kullanımı

Boya tabancasının kullanımı için bazı araç gereçlere ihtiyaç vardır. Boya tabancalarını en iyi kullanan kişiler boya badana ustası iken kişiler kendileri de kullanarak boyama yapabilirler. Kompresör farklı amaçlar için gerekebilir. Ev yenilemek için veya otomobilinizi boyamak için farklı haznelerde kompresör kullanabilirsiniz. Hortum boya tabancasını, belirlediğiniz haznedeki kompresöre bağlar. Burada bir filtre görevi görür.

Boya Tabancasının Kullanım Alanları

Boya tabancasının birçok kullanım alanı vardır. Otomobil boyama, tekne boyama, ev yenileme, oyuncak boyama, ahşap boyama, duvar boyama gibi farklı alanlarda kullanılır. Çabuk uygulanması ve daha az boya kullanımı gibi avantajları olduğu için boya badana ustaları tarafından tercih edilir.

Kullanım Türüne Göre Uygulama Prosedürleri

Uygulama alanına göre değişen bir boya tabancası kullanımı vardır. Örneğin, ev yenileme işlemi için kullanılıyor ise kullanıldığı alan geniş ve hava alan bir alan olmalıdır. Eşyalar korunmalıdır ve yağmurlu, karlı günler tercih edilmemelidir. Kapılar, sökülerek boyanmalıdır. Yatay pozisyonda boyanmalıdır. Duvarlar boyanmayacak ise korunmalıdır. Radyatörler, boyanmayacak ise sökülmelidir. Tüm bu detaylar için bir boya badana ustasına gereksinim vardır. Bunun için bir boya badana iş ilanları açarak uygun ve garantili iş yapan ustaya ulaşabilirsiniz. Böylelikle daha güzel sonuçlara ulaşabilirsiniz. Daha az boya harcayarak daha ekonomik iş çıkarmış olursunuz. Boya tabancısının kullanımını daha etkin hale getirmiş olursunuz. İşini iyi bilenler tarafından yapılan tüm duvarlarınız ya da boyayacağınız, boyamak istediğiniz alanlar daha münferit bir şekilde boyanmış olacaktır.

  • Boya Badana İşleri
  • Boyacı – Boya Badana Ustası
  • Dış Cephe Boyama
  • Duvar Boyama
  • Duvar Kağıdı
  • Duvar Resim Çizimi
  • Ev Boyama
  • Kartonpiyer ve Alçı

 

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Tel: 0850 446 0660

E-Posta: [email protected]

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yardım Al
Yetkili Çevrimiçi
ENTELEKOM Chat
Merhaba; Nejla Ben, Havalı Boya Tabancası Fiyatları ile ilgili Yardıma ihtiyacınız var mı?