KAPAT

Havalı Adaptör Fiyatları

Havalı Adaptör Fiyatları

Havalı Adaptör Fiyatları

Havalı Adaptör Fiyatları. Havalı Adaptörleri  ve Elektronik aletler, doğru akımla çalışırlar. Adaptör, dalgalı akımı küçük değerde doğru akıma çeviren elektronik araçlar olarak geçmektedir. Bilinen şekli ile adaptörler şehir elektriğini cihazın çalışması için gerekli olan voltaja düşüren aparatlardır. Pillerle aynı görevi yaparlar ancak piller kadar düzgün akım veremezler. Doğrultucu olarak çalışan adaptörler, yüksek akımlı şehir elektriğini, aygıtın kaldırabileceği güçte bir seviyeye düşürür.

Günümüzde, farklı şekillerde bulunabilen bu adaptörler, 3 farklı çeşitten oluşurlar.

Yarım dalga doğrultucu: Farklı yöndeki akımlara, farklı direnç gösterebilen doğrultuculardır. Pil, şarj makineleri için kullanıla doğrultuculardır.

Tam dalga doğrultucu: Alternatif akım, doğru akıma dönüştürülürken hiçbir kayba uğratmayan doğrultuculardır.

Köprü tipi:Tam dalga doğrultuculara benzer, fakat tek bir akımla çalışır.

Adaptör Kullanımı ve Seçimi
Kare sürücü adaptörler, ağır lokmaların kullanılan makine ile uyumlu olmadığı veya torklamanın yapılacağı ortamın doğrudan lokma kullanımına izin vermediği durumlarda kullanılır. Adaptörler küçük kare sürücüden büyüğüne doğru olabileceği gibi, büyük kare sürücüden, küçük kare sürücüye de dönüşüm yapabilirler.

Hakkımızda

2009 yılında ticari faaliyetine Havalı El Aletleri Teknik servisi olarak başlayan firmamız daha sonralarında tüm havalı el aletleri çeşitlerini bünyesinde bulundurarak teknik servisine satışta eklemiştir. Havalı perçin tabancası ithalatı da  yapan firmamız müşteri memnuniyetini prensip edinerek,
Dürüst ticaret anlayışıyla  müşterilerimize hizmet vermeye  devam etmektedir.

Vizyon

Ürün çeşitliliğinde öncü, ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine ve ilkelerine sadık, teknolojiyi sürekli takip eden ve uygulayan, çevremizin toplumsal ve sosyal değerlerine katkıda bulunan, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen örnek bir şirket olmaktır.

İLETİŞİM

0 850 446 0660

[email protected]

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yardım Al
Yetkili Çevrimiçi
ENTELEKOM Chat
Merhaba; Nejla Ben, Havalı Adaptör Fiyatları ile ilgili Yardıma ihtiyacınız var mı?