KAPAT

Balanser Fiyatları

Balanser Fiyatları

Balanser Fiyatları

Balanser Fiyatları hakkında bilgileri sitemizde kolaylıkla ve rahatlıkla bulabilirsiniz. Balanserlerin Fiyatlarını sitemizdeki kataloglar aracığı ile çok kolay bir şekilde bulabileceğinizden hiç şüpheniz olmasın!

Balanser Nedir

Balanserler 10 – 20 – 30 – 40 – 50… ve daha fazla kiloya kadar yaylar aracılığı ile eşya taşıyabilir. Balanserleri sitemizde istediğiniz çeşide göre bulabileceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Çünkü ürün çeşitliliğinde öncüyüz.

Balanserlerımız dayanıklı ve kalitelidir.

Hakkımızda

2009 yılında ticari faaliyetine Havalı El Aletleri Teknik servisi olarak başlayan firmamız daha sonralarında tüm havalı el aletleri çeşitlerini bünyesinde bulundurarak teknik servisine satışta eklemiştir. Havalı perçin tabancası ithalatı da  yapan firmamız müşteri memnuniyetini prensip edinerek,
Dürüst ticaret anlayışıyla  müşterilerimize hizmet vermeye  devam etmektedir.

Vizyon

Ürün çeşitliliğinde öncü, ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine ve ilkelerine sadık, teknolojiyi sürekli takip eden ve uygulayan, çevremizin toplumsal ve sosyal değerlerine katkıda bulunan, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen örnek bir şirket olmaktır.

0 850 446 0660

[email protected]

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yardım Al
Yetkili Çevrimiçi
ENTELEKOM Chat
Merhaba; Nejla Ben, Balanser Fiyatları ile ilgili Yardıma ihtiyacınız var mı?